Rozhodčí: Tichý

Poločas: 2:0

Branky: Dvořáček,Kuntoš

Sestava: Gorol - Gregor,Novák,Šámal,Karabáček - Kuntoš,Kolumpek,Dvořáček,Sláma - Petráni,Šesták(60.Kašpárek)

Tak dnes to konečně vyšlo. Po dlouhé sérii bez vítězství jsme v tomto zápase získali důležité 3 body. Od začátku bylo vidět,že proti sobě stojí týmy bojující o záchranu. Na hřišti byl vidět bojovný fotbal,a fotbalovost šla v tomto zápase stranou. V kabině jsem klukům řekl,že nám jde již o všechno,a že na hřišti musíme nechat opravdu vše a nabádal jsem je,aby hlavně zodpovědně bránili,soustředili se a nenechali se soupeřem vyprovokovat.

Od začátku bylo vidět,že kluci si slova vzali k srdci. Vycházeli jsme ze zodpovědné obrany a byli jsme rozhodně aktivnějším týmem a odměnou toho byl gól a to když v 6. minutě se po průniku do vápna dostal ke střele Dvořáček a nemýlil se - 1:0. Po vstřelené brance naše tempo opadlo a ke slovu se dostávali i hosté. Ale nijak zvláště naší branku neohrozili. Do 30. minuty se hra odehrávala většinou ve středu hřiště,a k vidění nebyli žádné vyložené šance. Ve 35.minutě jsem se ale dostali do dvoubrankového vedení,když Kolumpek našel krásnou kolmicí rozeběhnutého Kuntoše a ten se nemýlil - 2:0. Do konce poločasu se nic už nezměnilo.

O poločase jsme si řekli,že budeme hrát tak jako na začátku utkání a že tento zápas odjezdíme,ale s nástupem do druhé půlky to vypadalo,že jsem se až příliš uspokojili dosavadním výsledkem. Nechali jsme soupeře kombinovat a pustili jsme ho i do vyložené šance,kterou ale skvěle vyrazil Gorol. Po této šanci jsme pochopili,že tak pasivně hrát nemůžeme,a začali jsme hrát jako na začátku utkání. Naskytly se nám ještě dvě velké příležitosti,ale po Novákově střele scházeli jen centimetry a totéž se dá říci o střele Kuntoše. A tak zákonitě přišel trest,kdy po standartní situaci vstřelili hosté gól - 2:1. Poté se na hřišti přiostřilo,ale udrželi jsme nervy na uzdě a soupeři nic neopláceli. Těsné vítězství jsme nakonec udrželi a získali tak hodně důležité 3 body.

Nesmíme se tímto vítězstvím uspokojit,neboť stále nemáme v boji o záchranu vyhráno a za týden nás opět doma čeká další důležitý zápas proti Dolanům. Pevně věřím,že na tento výkon i výsledek v dalším zápase navážeme.