Rozhodčí: Chládek - Driml, Kotek

Poločas 0:0

Branky: Hnízdil(PK), rozhodující PK Demen

Sestava: Hnízdil - Demen, Vaněk, Guttenberg st., Tyle - Kolumpek D., Kolumpek R., Šledr, Valenta(80.Chmelík) - Guttenberg ml., Háze(65.Marek)

k zápasu s Kly jsme nastupovali s vědomím, že se domácím v jarní části výsledkově nedaří a bylo nám jasné, že to budou chtít změnit a vyhrát za 3 body.

Přesto jsme to byli my, kdo začal aktivně a dostávali jsme se na dostřel domácí branky, ale chybělo tomu jediné - branka v síti domácích. Zhruba od 20té minuty se začali dostávat ke slovu i domácí, která nakopla minela stopera, když jsem hlavou minul jasný míč a domácí útočník se řítil na naši branku, ale nebezpečí vyřešil včasným výběhem Hnízdil. To domácí nakoplo a opticky měli více ze hry, ale naši bránu ohrozili hlavně po standartních situacích a dlouhých házených autech do vápna. Těsně před poločasem nám dokonce zazvonila tyč, ale přesto se šlo do kabin za stavu 0:0.

Ve druhé půli jsme začali velmi ospale a domácí nás po rohovém kopu potrestali 0:1. Nás to ale nerozhodilo a naopak jsme se probrali z letargie a převahu jsme zase měli chvíli my. Vyvrcholením této převahy byla penalta za faul na Guttenberga ml., kterou proměnil Hnízdil 1:1. Pak už se hra opět vyrovnala, ale větší šance jsme měli my - 1x nastřelená tyč po krásné akci Valenty a 1x neuznaný gól pro velmi těsný ofsajd. A protože ani domácí se již neprosadili, šlo se na penalty, v nichž jsme podruhé za sebou uspěli.

V jarní části sezóny jsou to naše první venkovní body a tak si jich velmi vážíme. Remíza asi byla spravedlivá a jsme rádi, že jsme si připsali, podle mne zaslouženě, bonusový bod navíc.