Datum: 25.4.2015
Rozhodčí: Tichý

Poločas 3:0

Sestava: Gorol - Petráni,Novák,Dvořáček,Karabáček - Klučina,Kolumpek,Živný,Sláma - Šesták,Kašpárek

Na půdu aktuálně druhého týmu tabulky jsem zajížděli bohužel jen s 11ti hráči. Již od začátku jsme chtěli vycházet ze zabezpečené obrany,abychom neschytali nějaký debakl. Ze začátku utkání jsme nastoupili až s velkým respektem k soupeři a nechali ho tvořit hru,kdy prvních 20 minut nás nepustili k jejich brance. Domácí byli ze začátku jasně lepší a vytvářeli si šanci za šancí. Nutno dodat,že my jsem jim to hodně usnadňovali. Z našich laciných ztrát míčů jsme domácím dovolili vstřelit 2 branky. Třetí gól přišel po rohovém kopu,kdy se na malém vápně prosadil domácí záložník. Poté jsme se konečně vzchopili a také zahrozili. Vytvořili jsme si tři tutové šance,ale bohužel se je nepodařilo proměnit. První poločas tak skončil za stavu 3:0 pro domácí.

Do druhé půle jsme kluky nabádali,ať na domácí vlétnou,že již nemáme za tohoto stavu co ztratit. Naše hra se ale příliš nezlepšila,a domácí si vytvářeli šanci za šancí. Jen díky jejich nepřesné koncovce bylo skóre zatím ,,jen 3:0. Přeci jen,jsme ale sílící tlak domácích nevydrželi,a ke konci zápasu jsme inkasovali čtvrtý gól. Poté se utkání už v poklidu dohrálo. Libiš ukázala,že právem patří na druhé místo tabulky, ale my jsme jim to naším výkonem hodně usnadnili... Naše vizitka za druhý poločas činila pouhé dvě střely na domácího brankáře,což je rapidně málo....

Neustále opakujeme školácké chyby,ze kterých se ne a ne poučit. Právě kvůli těmto chybám dostáváme laciné branky a ztrácíme body(viz. minulý týden Benátky). Nezbývá,než na tento zápas zapomenout a připravit se na další utkání příští týden.

Trenér: Lukáš Dohnalík
Asistent trenéra: Andres Parrado