Zápas: SK Mšeno dorost - SK Benátky nad Jizerou
1 : 2

Datum: 18.4.2015
Rozhodčí: Dvořák
Průběh zápasu:

Poločas: 1:1
Branka: Sláma
Sestava: Gorol - Petráni(Gregor),Jelen,Novák,Karabáček - Klučina,Kolumpek,Dvořáček,Novotný(Kašpárek) - Sláma(Seres),Živný(Šesták)
 
Dnes jsme nastoupili proti soupeři,který měl do tohoto zápasu jen o bod více,než my. Věděli jsme,že nás čeká těžké utkání,ale chtěli jsme ho samozřejmě vyhrát a odevzdat tak na hřišti maximum. Bohužel zůstalo jen u slov...
 
V prvním poločase jsme začali aktivně,soupeře napadali a dostávali se do šancí. Naneštěstí nám dnes nešla koncovka a tak v 9.minutě nám pomohl hostující brankář,kterému prošla mezi rukama slabá střela a dobíhající Sláma měl tak snadnou pozici - 1:0. I nadále jsme byli aktivnější,ale hosté se začali osmělovat a dostávat se k naší brance,ale jen díky dlouhým balónům,které nám dělali problémy. Šance hostů jsme prozatím ubránili,ale my jsme žádné neproměnili a tak přišlo otřepané nedáš=dostaneš. Těsně před koncem poločasu právě po dlouhém nákopu se naše obrana nedohodla s brankářem a hostující útočník toho využil - 1:1.
 
Do druhé půlky jsme chtěli nastoupit aktivně,ale to se nám nepodařilo. Hráli jsme vlažně,pomalu a bohužel každý sám na sebe a ztráceli jsme tak jednoduché balóny. Soupeř se poté mohl dostat do vedení,ale proti byl Gorol,který dvakrát výborně zneškodnil hostující tutovky. Po těchto šancích jsme se otřepali a sami měli dvě velké příležitosti. Tu první,kdy po rohovém kopu jsme nedokázali míč usměrnit do brány,a tu druhou,kdy po střele Kolumpka zazvonilo na hostující bráně břevno a míč se odrazil mimo hřiště. Když už se zdálo,že si z tohoto zápasu odneseme alespoň bod,přišel další z řad dlouhých nákopů a po chybě našeho brankáře soupeř zvýšil na 2:1. V tu chvíli do konce zápasu zbývaly 3 minuty a my už jsme se na nějaký tlak nezmohli a smolně prohráli. 
 
Zápasu by více slušela remíza,ale bohužel jsme se porazili vlastními chybami. Na tom musíme zapracovat a v příštím zápase se jich vyvarovat. Váš názor:
Jméno: