Rozhodčí: Šťastný

Poločas 1:1

Branky: Sláma,Novák

Sestava: Gorol - Novák,Jelen,Macák,Karabáček - Ležal Luboš,Kolumpek,Dvořáček,Živný - Janoušek,Sláma(Petráni)

Dnes k nám zajížděl velice nepříjemný a těžký protivník z Lužce. Věděli jsme,že pokud chceme pomýšlet na 3 body,budeme muset odevzdat na hřišti maximum. Už v kabině jsem z kluků cítil veliké odhodlání dnes zvítězit a jsem rád,že jsem se nemýlil. Již od první minuty jsme na soupeře vlétli a nic mu nedarovali. Nepouštěli jsme je do šancí a sami jsme si vytvářeli šance po pěkných akcích. A ve 14.minutě po jedné z nich,kdy Dvořáček posunul míč na Živného,který krásným centrem našel Slámu,a ten nedal svým zakončením šanci hostujícímu brankáři - 1:0. I nadále po vstřelené brance jsme byli aktivní a při chuti. ve 25. minutě jsme si vytvořili 100% gólovku,ale Sláma střílel bohužel do břevna od kterého se balón odrazil zpět do hřiště. Poté svůj výkon soupeř zlepšil a začal si vytvářet šance. Bohužel těsně před přestávkou jsme nezachytili průnik hostujícího hráče a ten šancí nepohrdl - 1:1.

O přestávce jsme si řekli,že i nadále musíme hrát tak jako od první minuty a že gól se dostaví. Druhý poločas jsme začali my i soupeř aktivně, a oba týmy se dostávali do šancí. Naštěstí pro nás soupeř ty své neproměnil. Za to my jsme v 60.minutě zahrávali rohový kop,po kterým vznikla v hostujícím vápně skrumáž ve které se nejlépe zorientoval Novák a doklepl míč do sítě - 2:1. S postupujícím časem začali hostům téct nervy a na hřišti se začali více diskutovat s rozhodčím,místo toho aby se utkání dohrálo v klidu. Jsem rád,že jsme se nějaké vyloženější diskuse s rozhodčím zdrželi. Vítězství jsme nakonec udrželi a získali tak důležité 3 body. Musím kluky za předvedený výkon pochválit. Troufnu si říct,že jsme na hřišti dnes nechali opravdu všechno. Hráli jsme aktivně,bojovně a hlavně týmově. Doufám,že se od tohoto výkonu odrazíme a budeme si připisovat další výhry.