Zápas: SK Mšeno muži A - Vltavan Chvatěruby

Rozhodčí: Eder

Poločas 4:0

Branky: Valenta 2, Guttenberg st., Tyle, Šledr

Sestava: Hnízdil - Chmelík, Vaněk, Kolumpek R.(53.Marek), Demen - Kolumpek D., Šledr, Háze(60.Toan), Tyle(65.Zabilanský) - Guttenberg st., Valenta

V utkání s posledními Chvatěruby jsme si připsali 3 body, když jsme o výhře rozhodli do poločasu.

První poločas jsme hráli rychlý, přímočarý fotbal, který se musel líbit a dařilo se nám i zakončení. první branku vstřeli Guttenberg st., když dorážel střelu Šledra. Na 2:0 zvýšil po střele, s chutí hrajícího Šledra, pohotovou dorážkou Tyle. Šledr poté sám vstřeli branku po hezké kombinační akci a centru z pravé strany. A trefil se také Valenta, když se prosadil povedenou střelou z přímého kopu.

Do druhé půle jsme nastoupili velmi vlažně a po rohovém kopu jsme dovolili hostům vstřelit čestný úspěch - ale nutno uznat, že si ho za svou snahu zasloužili. Ani to nás však neprobralo a my jsme řešili většinu akcí složitě a přidali jsme tak už jen jednu branku, když se prosadil po kombinační akci Valenta, ale spoustu dalších šancí jsme bohužel nedotáhli do konce.

Jsem rád, že jsme toto "povinné" vítězství zvládli, a  že se nám do sestavy vrátil po zranění Valenta, který vstřelil 2 góly. Ale ve druhé půli musel odstoupit pro změnu Kolumpek R.  -jak závažné bude jeho zranění se teprve ukáže. Doufám, že to nebude nic vážného.