Zápas: AFK Veltrusy - SK Mšeno mladší přípravka
5 : 5

Datum: 4.4.2015

Branky: 2x Hanzelín, 2x Jedlička, Baďurová

Sestava: Dvorščík - Hanzelín, Pokorný, Jedlička, Baďurová, Mrowka, Franc, Burda

Dneska jsme na půdě Veltrus nastoupili k prvnímu jarnímu utkání. Od začátku jsme na soupeře velmi nebojácně vlétli, ale branky ne a ne přijít. Naší střeleckou smůlu protrhl až Jedlička. Potom se do své první šance dostal i soupeř a vyrovnal. My měli obrovskou smůlu, trefovali jsme tyče, nebo jsme nedokázali proměňovat samostatné úniky. Rychle jsme se ale dokázali dostat zpět do vedení, když hned po rozehře znovu rozvlnil síť Jedlička. Soupeř však do poločas vyrovnal. Druhý poločas byl již trošku vyrovnanější, ale stále jsme měli převahu, tu přetavil ve vedoucí branku v trošku krkolomné pozici Hanzelín. Jenže poté Pokorný přišel zbytečně o míč a soupeř naší chybu potrestal. O pár minut později jsme zahrávali volný kop, který perfektně kopl Hanzelín a brankář byl zcela bez šance. Poté přišly další naše šance, ktere jsme ale neproměnily a tak přišel trest v podobě vyrovnání. Minutu na to nám bylo ještě hůř, když Jedlička vstřelil vlastní branku. V ten okamžik se ale právě včas probudila střelecky Badurová, která srovnala na konečných 5:5. V závěru pak měl ještě soupeř šanci, kterou bravurně zlikvidoval Dvorščík.

Z prvního utkání tak máme poněkud rozpačité dojmy. Jsem velice rád, že jsme si dokázali vytvořit šance a soupeře přehrávat, na proměňování ale budeme muset zapracovat, protože kdyby jsme dali alespoň polovinu šancí, rozhodně bychom se radovali z výhry. Ale i to je kouzlo fotbalu!.

Trenér: Zabilanský Jiří