Zápas: FK Kralupy 1901 - SK Mšeno muži A

Datum: 29.3.2015
Rozhodčí: Bendl

Poločas 2:0

Sestava: Hnízdil - Kolumpek D., Kolumpek R., Demen, Tyle - Háze, Šledr, Guttenberg ml., Zabilanský(60.Hanuš) - Guttenberg st., Wasyliw(25.Toan)

Bez 3 hráčů základní sestavy z minulého týdne jsme zajížděli do Kralup, které zatím nezískaly ani bod a věděli jsme, že to zde bude velmi těžké. Očekávali jsme od začátku utkání tlak domácích, ale ten se nekonal a my jsme si v úvodních 15ti minutách dělali na hřišti, co jsme chtěli. 4x jsme sami postupovali na golmana domácích, ale ani jednou jsme tuto situaci nevyřešili dobře. Domácím stačil jeden dlouhý nákop a po našem zaváhání šli jednoduše do vedení, což s námi dost otřáslo. Za chvíli domácí zvýšili po standartní situaci, když celá naše obrana zůstala stát jako přikovaná na velkém vápně a do vápna tak nabíhali pouze domácí útočníci. Když se nám pak ještě zranil Wasyliw a chvíli po tom se nechal zbytečně vyloučit Guttenberg ml. nevypadalo to s námi vůbec dobře.

Náš zmar podtrhl druhý poločas, kdy jsme domácím na dva góly nahráli a poslední branka padla po nepovedeném centru. My jsme tak odjeli s pověstným bůrem.

Po 15ti minutách hry mělo na ukazateli skóre svítit 0:3, ale po 20ti minutách tam svítilo 2:0. Tento zápas rozhodly hrubé individuální chyby - neproměnění jasných šancí na jedné straně a laxní přístup v obraně při obdržených gólech na straně druhé.

Takovýhle zápas blbec už jsem dlouho neodehrál ani neviděl. Ale i to se bohužel může stát a my na to musíme co nejrychleji zapomenout.