Zápas: SK Mšeno dorost - SK Slavia Velký Borek

Rozhodčí: Tichý

Poločas: 4:0

Branky: Živný 2x,Boháček,Kolumpek

Sestava: Gorol - Novák,Jelen,Svoboda,Karabáček - Ležal Luboš,Kolumpek,Živný,Šámal(55. Janoušek) - Šesták(65. Petráni),Boháček

V posledním zápase sezóny jsme nastoupili proti poslednímu celku tabulky. Hned od začátku zápasu jsme byli lepším týmem a hned v 1.minutě se nám povedlo zahodit ,,tutovku,, když Šámal sám před brankářem přestřelil celou bránu. I přes neproměněnou šanci jsme byli nadále aktivní a hosty k ničemu nepouštěli. V 16.minutě jsme zahrávali rohový kop,který Živný nasměroval přímo do branky hostujícího brankáře - 1:0. Gól nás nabudil a nadále jsme bušili do hostující obrany. Bohužel jsme zahazovali velké šance. To když Novák po rohovém kopu přestřelil z malého vápna bránu a hned po chvilce poskakující balón ve vápně namířil Kolumpek nad branku hostů. Nemuselo nás to ale moc mrzet neboť ve 25.minutě po rohovém kopu hostí jsme se dostali do protiútoku který skvěle zužitkoval Boháček,který míč poslal podél brankáře do sítě - 2:0. Hned za minutu jsme vstřelili další gól,když Boháček přihrál Živnému,který nikým neatakován pohodlně zakončil - 3:0. Hosté v tu chvíli byli zralí na ručník. Sice si ve 38.minutě vytvořili velikou šanci,kterou ale bravůrně vychytal Gorol a to bylo z jejich strany vše. Sami jsme pak upravili do konce poločasu ještě skóre když se prosadil přízemní střelou Kolumpek - 4:0.

V poločase jsme kluky nabádali aby ve druhé půlce nepolevili a nadále hráli to co v prvním poločase. I ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře,a hosty k ničemu nepouštěli,i když se oproti prvnímu poločasu trochu zvedli. Nadále jsme si vytvářeli šance po pěkných akcích,které byli náležitě odměněny potleskem publika,ale nedokázali jsme je proměnit. Postupem času naše tempo začalo opadat a soupeř začal vystrkovat růžky. V 70.minutě se po faulu našeho obránce postavil k přímému kopu hostující záložník a přízemní střelou se trefil do míst,kam Gorol nedosáhl - 4:1. Hosté najednou ožili a v 75.minutě po dalším přímém kopu nás podržel Gorol,když vytáhl nepříjemnou střelu mimo tyče. S přibývajícím časem však už bylo jasné,že vítězství uhájíme. V závěru jsme mohli přidat pátý gól,ale střela Živného se odrazila od tyče mimo hřiště.

Jsem rád,že jsme poslední zápas zvládli a zaslouženě jsme zvítězili. S výkonem můžeme být spokojení,jen je škoda,že jsme stejný výkon jako dnes nepodali i v některých prohraných zápasech. Ale i tak podzimní část hodnotím ve směs pozitivně.