Rozhodčí: Dvořák

Poločas: 2:1

Branky: Kolumpek,Živný,Ležal Libor

Sestava: Gorol - Šámal, Novák, Jelen, Karabáček - Ležal Luboš, Kolumpek, Živný ,Ležal Libor - Klučina, Petráni

Dnes jsme chtěli konečně zlomit sérii nepříznivých výsledků,ale bohužel jsme opět ze hřiště odešli bez bodu. V kabině jsme si řekli,že půjdeme od začátku za třemi body a na hřišti to od začátku opravdu tak vypadalo. Zdobilo nás to co na začátku sezóny a hned ve 3.minutě po rohovém kopu se prosadil navrátilec do sestavy Libor Ležal - 1:0. Gól nás samozřejmě ještě více nabudil a vytvářeli jsme si další šance. Druhou z nich jsme proměnili v 10.minutě ,to když balón po ose Karabáček - Živný - Ležal Libor - Kolumpek uklidil míč hlavou posledně jmenovaný do hostující svatyně - 2:0. Nutno podotknout,že branka padla po velice nádherné akci na jeden dotek. Jenže poté přišlo z naší strany polevení a uspokojení z vedení čehož začal soupeř využívat a dostával se do šancí. Když už to vypadalo,že půjdeme do šaten za stavu 2:0,podařilo se hostům vstřelit gól do šatny - 2:1.

V kabině jsme si řekli,že musíme zase hrát tak jako na začátku a nedopouštět se jakýchkoliv chyb v obraně. Bohužel se nám to ale nepodařilo a z kraje druhého zahrávali hosté standartní situaci a po nedorozumění brankáře s obranou vstřelil osamocený útočník gól na 2:2. Poté se hra vyrovnala,a hrálo se především ve středu hřiště. Do zápasu pak propukli i emoce, to když hosté viděli za každým faulem snahu rozhodčího jakkoliv je poškodit. Zápas byl přitom odpískán suverénně a pro obě strany posuzován dobře. V 70.minutě jsme vstřelili gól,když se sám před brankářem prosadil Živný a vrátil nám vedení - 3:2. To bohužel nevydrželo moc dlouho neboť po chybě Gorola,který podběhl centrovaný balón,dostal hostující záložník míč do opuštěné brány a skóre se opět srovnalo - 3:3. Když už to vypadalo,že remízu udržíme,přišla další minela a hosté se dostali do vedení 3:4,které už udrželi.

Nebýt našich hrubých chyb,odnesli by jsme si dnes 3 body. Hostům jsme  tři góly naprosto darovali což se nesmí stávat! Vím,že góly padají po chybách,ale my je děláme už několikátý zápas po sobě a nemůžeme se toho bohužel zbavit. Nezbývá než na tom pořád pracovat a doufat,že příští zápas už takovýhle zkrat jako dnes ve druhém poločasu nepředvedeme.