Datum: 19.10.2014
Rozhodčí: Kabyl

Poločas: 2:0

Sestava: Gorol - Novák,Jelen,Dvořáček,Gregor - Klučina,Kolumpek,Živný,Šámal - Kos(70.Janoušek),Ležal Luboš

V prvním poločase jsme byli v úvodních 20ti minutách lepším týmem než domácí,ale bohužel jsme naše šance řešili špatně. Po jednom z naších rohů,který jsme špatně zahráli se dostali domácí do přečíslení a svůj protiútok zakončili do naší branky 1:0. Gól domácí povzbudil a hned za 5.minut vstřelili druhý gól,když jsme špatně pokryli hráče ve vápně a domácí útočník hlavičkoval úplně sám 2:0. Do konce poločasu se nic dalšího nestalo.

O přestávce jsme si řekli,že zápas je pořád otevřený,a že musíme naše šance řešit lépe. Kluky sem nabádal aby zkoušeli střílet z delší vzdálenosti,což nám v prvním poločase chybělo.

Jenže když už jsme se dostávali ve druhém poločase do tlaku,tak po chybě Gorola zvýšili domácí na 3:0,což nás srazilo a jen těžko jsme se od té doby dostávali k domácí bráně. Vázla nám kombinace a chybami jsme nechali domácí chodit do šancí. V té největší nás ale podržel Gorol,a odčinil tak svou předešlou chybu. Na konci zápasu ještě domácí vstřelili branku a stanovili tak skóre na 4:0.

Je škoda,že jsme v úvodu naše šance nevyřešili dobře. Kdyby se nám povedlo vstřelit branku,zápas by byl jiný,ale bohužel se neustále porážíme vlastními chybami. Na tom je potřeba zapracovat,ale v 6ti lidech to jde těžce. Mrzí mě,že kluci nechodí na trénink ve větším počtu a to je potřeba změnit.