Rozhodčí: Pixa - Slavkovský, Swancara

Poločas 0:1

Branky: Valenta, Guttenberg ml.

Sestava: Hnízdil - Zeman, Demen, Brož, Tyle(38.Chmelík) - Kolumpek D., Kolumpek R., Šledr, Valenta - Guttenberg ml., Guttenberg st.(78.Zabilanský)

v utkání ve Veltrusech jsme chtěli prodloužit svou sérii výher na venkovních hřištích. Ovšem domácí potřebovali po nepovevedných výsledcích bodovat a od začátku zápasu to byli oni, kdo udával tempo hry. My jsme se jen  těžko dostávali do hry, vypadalo to, jako bychom měli na nohou závaží. Po několika šancích domácích ale udeřilo na opačné straně, když se individuální akcí blýskl Valenta 0:1. A tak skončil i poločas. V úvodu druhé půle se domácím podařilo se štěstím srovnat 1:1. Chvíli na to jim Hnízdil lapil tutovku  a na druhé straně Guttenberg ml. trestal 1:2. Ovšem podobná situace se po chvíli opakovala v opačném gardu, Guttenberg st. neproměnil tutovku a trestali domácí 2:2. Když už to vypadalo, že zápas spěje k penaltám, nechali jsme domácího útočníka jednoduše se dostat do šance a vstřelit vítězný gól na 3:2.

Utkání bylo na šance asi vyrovnané, ale domácí šli za vítězstvím cílevědoměji a zaslouženě tak vyhráli. Nám se sice nedařilo, ale i v neúplné sestavě jsme se snažili. Bohužel to dnes nestačilo. Musíme tento zápas hodit za hlavu a nenechat se jedním nepříznivým výsledkem rozhodit.