Zápas: SK Mšeno dorost - TJ AERO Odolena Voda

Rozhodčí: Šťastný

Poločas 1:4
Branky: Ležal Luboš(pk)
Sestava: Gorol - Šámal,Novák,Jelen,Živný - Klučina,Kolumpek,Ležal Luboš,Janoušek - Petráni,Kos

Dnes k nám zavítal dosud neporažený tým a lídr tabulky. Již od prvních minut jsme věděli,že nás nečeká nic jednoduchého i z toho důvodu,že se nás sešlo opět jen jedenáct a nebyl tak nikdo připraven ke střídání. Od první minuty jsme tahali za kratší konec a soupeř se dostal brzy do vedení. Po této brance jsme se snažili dostat do nějaké šance,ale finální fáze nám dosti vázla. V 15.minutě po chybě obrany vstřelil soupeř druhou branku a skóre bylo 0:2. Pro nás bylo těžké se proti dobře hrajícímu soupeří prosadit,ale ve 24.minutě přišel pokutový kop,který s chladnou hlavou proměnil Luboš Ležal - 1:2. Místo toho,aby jsme soupeře dostali do tlaku a pokusili se podruhé udeřit,opět jsme byli v obranné fázi nedůslední a soupeř pohotově zvýšil na 1:3. Do konce poločasu vstřelili hosté ještě čtvrtý gól a to z pokutového kopu po faulu Gorola.

Druhý poločas se odehrával ve stejné režii,jako ten první. Soupeř byl nadále lepší a nám se nedařilo vytvořit si nějakou kloudnou šanci. Za zmínku akorát stojí trestňák v podání Živného,kterou zázračně hostující brankář vyškrábl na rohový kop. Soupeři jsme i ve druhém poločase umožnili 2x skórovat po chybě Gorola a obrany. Zápas se už pak v poklidu dohrál a hosté si zaslouženě odvezli 3 body.

Co mě mrzí,tak je že na hřišti působíme již od začátku odevzdaným dojmem,jakoby jsme nechtěli ani vyhrát a trvá to už 3 zápasy. Klukům do hlav nevidím,ale musíme se semknout,zvednout hlavy,dát síly dohromady a věřím,že pro nás nastanou lepší časy. Třeba hned příští týden,kdy budeme hrát na půdě FC Mělník.