Zápas: SK Mšeno muži A - SK Slavia Velký Borek

Rozhodčí: Slavkovský - Stibůrek, Eder

Poločas 1:0

Branky: Kolumpek R., Guttenberg ml., Valenta, Matúšek

Sestava: Hnízdil - Zeman, Brož, Chmelík(81.Chorouš), Demen - Kolumpek D., Kolumpek R., Šledr, Valenta(76.Hanuš) - Závěšický(70.Matúšek), Guttenberg ml.

V utkání s Borkem nás čekal přímý souboj o 3.místo. Ovšem zápas moc fotbalové krásy nepobral. Na hřišti se odehrával tuhý boj o každý metr a prosadit se bylo velmi složité. Na obou stranách tak bylo k vidění minimum příležitostí, dobrou práci obran a spolehlivé výkony brankářů. Bylo to o tom, kdo udělá první chybu a zdálo se, že zápas bude o jednom gólu. První jsme vstřelili my, když R. Kolumpkovi nesedl centr a zapadl za překvapeného golmana hostí. Do kabin jsme tedy šli s jednobrankovým vedením.

Ve druhé půli jsme nezachytili náběh hostujícího útočníka a bohužel jsme ve vápně faulovali - penalta a 1:1. To hosty trochu nabudilo, ale naše odpověď přišla okamžitě. Na rohový kop Valenty si krásně naskočil Guttenberg ml. a dostal nás opět do vedení. Po chvíli to bylo už 3:1, když se po faulu na Guttenberga ml. krásně trefil z trestného kopu Valenta. Hosté ovšem nesložili zbraně a podařilo se jim snížit na 3:2. Ke konci zápasu vrhli vše do útoku a my jsme využili rychlý brejk po ose D.Kolumpek, Guttenberg ml. a zakončující Matúšek. Diváci se tedy nenudili a viděli celkem 6 golů, i když to v první půli na brankové hody nevypadalo.

Zápas nebyl moc ke koukání, ale všichni hráči to odmakali naplno a  odcházeli jsme ze hřiště jako vítězové. A i když hra byla naprosto vyrovnaná, na šance jsme byli lepší my a zaslouženě si tak připisujeme další 3 body.

Chtěl bych poděkovat klukům z béčka za jejich pomoc, takhle má vypadat dobrá spolupráce.