Zápas: SK Bělá pod Bzdězem - SK Mšeno dorost

Datum: 4.10.2014
Rozhodčí: Kuka

Poločas: 2:0

Sestava: Gorol - Šámal,Novák,Jelen,Živný - Klučina,Kolumpek,Ležal Luboš,Janoušek - Boháček,Kos

K druhému týmu tabulky jsme vyjížděli pouze s 11ti hráči. Už od začátku bylo jasné,že tento zápas bude hodně těžký. Sice jsme si hned na začátku utkání vytvořili velkou šanci,když Kos běžel sám na brankáře,ale bohužel nastřelil jen tyč domácí brány. To bohužel byla za celý zápas naše jediná šance. Hned po naší šanci ve 3.minutě se potvrdilo pravidlo ,,nedáš - dostaneš,, když tečovaná střela zapadla do naší branky - 1:0. Gól nás položil a jen s těží jsme se dostávali na půlku soupeře. Domácí si s chutí vytvářeli další šance a jen díky nepřesné mušce je nevyužívali až do 20.minuty,kdy domácí útočník proměnil svůj únik - 2:0. Do konce poločasu již žádný gól nepadl.

O přestávce proběhla důrazná domluva k předváděné hře a druhý poločas byl z naší strany lepší. Na hřišti jsme už nepůsobili unaveným dojmem a aktivně jsme napadali rozehrávku domácích. Bohužel ale žádná šance nepřišla,jelikož naše finální fáze byla v tomto zápase špatná. Domácí kontrolovali vývoj utkání a  i ve druhém poločase neproměnili řadu šancí. Jen díky nepřesné mušce je pro nás tento výsledek milosrdný. Domácí dnes naprosto zaslouženě zvítězili a my tak odjížděli domů s prázdnou.

Nesmíme ale věšet hlavy. Za týden nás čeká další utkání na které se musíme pořádně připravit a odčinit tak nezdary z posledních 2 zápasů.