Rozhodčí: Zuskin

Poločas 1:2

Branky: Ležal Libor,Ležal Luboš

Sestava: Gorol - Šámal,Novák,Jelen,Ležal Libor(60.Kos) - Klučina,Kolumpek,Živný,Janoušek - Ležal Luboš,Petráni(45.Kašpárek)

Dnes jsme odehráli nejhorší zápas v této sezóně. Sice jsme šli v 6.minutě do vedení zásluhou Libora Ležala,který krásnou střelou nedal šanci zasáhnout hostujícímu brankáři - 1:0,ale to z naší strany bylo v prvním poločase vše. Jakoby nás  první gól zcela uspokojil a na hřišti poté bylo jen jedno mužstvo,a to byli hosté. Nám chyběla bojovnost,pohyb a nasazení. Hosté se poté začali dostávat do šancí a do poločasu 2 proměnily. O přestávce jsme si řekli,že na hosty od začátku vletíme a nepustíme je ke hře.

Bohužel se ale hned od začátku opakoval náš mdlý výkon z první půle. Hosté hned v 50.minutě po naší chybě v obraně zvýšili skóre na 1:3. Poté se nám naskytly dvě gólové šance,které jsme bohužel neproměnili. Dovolím si tvrdit,že kdyby se nám povedlo proměnit alespoň jednu,dostali bychom se do utkání. Bohužel se tak ale nestalo a soupeř trestal. V 64.minutě zvýšili své vedení na 1:4 a hned za 4 minuty opět po naší chybě vstřelili hosté další branku 1:5. Nám se povedlo v 75.minutě po krásné šanci a následném faulu hostujícího obránce ve vápně proměnit penaltu,kdy se trefil Luboš Ležal - 2:5. To od nás bylo ale vše a v závěru jsme nechali ještě hosty vsítit další branku - 2:6.

Jak už jsem napsal na začátku,byl to od nás dosud nejhorší výkon v sezóně. Hosté si zcela po právu připisují 3 body a nám nezbývá nic jiného,než se po tomto debaklu vzpamatovat a připravit se na další utkání,kdy nás čeká Bělá pod Bezdězem.