Zápas: SK Mšeno dorost - FK Brandýs-Boleslav

Rozhodčí: Jahoda

Poločas: 4:0

Branky: Kolumpek 2x,Petráni,Valenta,Ležal Luboš,Gregor

Sestava: Šesták - Karabáček,Jelen,Novák,Ležal Libor - Klučina,Kolumpek,Valenta(75.Živný),Janoušek - Petráni(70.Gregor),Ležal Luboš

Do zápasu jsme vstoupili dobře a hned od první minuty jsme byli lepším týmem. Na klucích byla vidět touha zvítězit a za tím jsme vykročili v 6.minutě,kdy se po centru z levé strany prosadil Luboš Ležal - 1:0. Po vstřelené brance jsme nadále bušili do soupeřovi obrany,která chvílemi nevěděla,kam dřív skočit. Ve 20.minutě se po dobře kopnutém rohu Valenty prosadil hlavou Kolumpek a skóre bylo 2:0. Po této brance bylo kluků i nadále plné hřiště a i když se soupeř občas dostal k naší brance,tak vše spolehlivě vyřešila obrana,která pracovala skvěle. Ve 26.minutě pláchl Valenta hostující obraně a poté zakončil suverénně do hostující svatyně - 3:0. A když za další 3 minuty po centru Luboše Ležala zakončil Petráni,byli hosté zralí na ručník - 4:0.To v prvním poločase bylo vše. O přestávce jsme klukům zdůrazňovali,že ještě není hotovo a aby jsme stejným výkonem pokračovali i ve druhém poločase.

Jenže klukům asi výsledek stoupl do hlavy a začátek druhého poločasu byl z naší strany špatný. Hosté nastoupili s chutí a my jsme jim vlastní nedůsledností dovolili v 52.minutě vstřelit branku - 4:1. Nás gól položil do ještě většího útlumu a chvíli trvalo,než jsme se na hřišti vzpamatovali. Když jsme konečně začali hrát to co v prvním poločase,dostal se do úniku Luboš Ležal a i když obešel hostujícího brankáře a stála před ním prázdná brána,tak jeho nepříliš prudkou střelu dokázal vracející se obránce odkopnout.Nemuselo nás to ale dlouho mrzet jelikož v 74.minutě se druhým gólem v zápase prosadil Kolumpek - 5:1. Poté jsme utkání už kontrolovali a na konci zápasu ještě vylepšili výsledek,když se po nádherné akci na jeden dotek prosadil Gregor - 6:1.

V tomto zápase jsme zaslouženě zvítězili a kluci zaslouží pochvalu. Oproti minulému zápasu se nám podařilo proměňovat šance a důležité také bylo,že jsme se nepouštěli do zbytečných diskuzí s protihráči a rozhodčím,který zápas odpískal velmi spolehlivě. Takto by to mělo vypadat každý zápas.