Rozhodčí: Dohnal - Tichý, Dvořák

Poločas 3:0

Branky: Guttenberg ml., Valenta, Tříška, vlastní

Sestava: Hnízdil - Zeman, Vaněk, Brož,Tyle(80.Demen) - Kolumpek D., Tříška, Kolumpek R., Valenta(73.Chmelík) - Guttenberg ml., Šledr

Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře a od začátku se nám nedařila kombinace. Naše hra byla těžkopádná, upracovaná a plná nepřesností. Hosté působili mnohem fotbalovějším dojmem, ale k žádnému vážnějšímu ohrožení brány se za celý první poločas nedostali. My jsme se dostali do vedení po jedné z mála fotbalových akcí, když se ve vápně prosadil Guttenberg. Na 2:0 zvýšil po parádní idividuální akci Valenta a gól na 3:0 si srazil do vlastní brány hostující obránce po střele Valenty.

Ve druhé půli jsme se dostali do 4 brankového vedení po parádním trestňáku Tříšky a zdálo se být rozhodnuto. Jenže hosté byli proti a po brance v 71.minutě na 4:1 najednou ožili, bylo jich plné hřiště a naopak my jsme se sesypali jako domeček z karet. Výsledkem bylo jejich snížení na 4:3 a to ještě Hnízdil minimálně 3 tutovky lapil.

Se štěstím jsme 3 body ubránili, ale musím přiznat, že hosté si za svůj výkon a snahu v závěru utkání minimálně bod zasloužili.