Zápas: AFK Eletis Lužec - SK Mšeno dorost

Rozhodčí: Kabyl

Poločas: 1:0

Branka: Živný

Sestava: Šesták - Novák,Svoboda,Jelen,Šámal(80. Macák) - Klučina,Kolumpek(55. Kos),Boháček,Živný - Ležal Luboš,Janoušek(65. Petráni)

V tomto zápase jsme chtěli navázat na minulý zápas a získat 3 body. Bohužel se tak nestalo,jelikož jsme hrubými chybami nechali domácí vstřelit tři branky. V 9. minutě zahodil Janoušek obrovskou šanci a to když přestřelil prázdnou bránu. Hned na to přišel v 10.minutě trest,kdy dlouhý balón přeletěl naše obránce a domácí útočník se tváří v tvář Šestákovi nemýlil - 1:0. Domácí od začátku hráli až moc agresivně a výsledkem toho byla v 15.minutě udělena domácímu obránci zasloužená červená karta,když brutálně sestřelil Ležala. Od této doby jsme byli na hřišti lepším týmem,ale bohužel se nám nedařilo proměňovat i ty nejvyloženější šance. V prvním poločase jsme mohli vstřelit minimálně 4 góly,ale muška byla dnes oproti minulému zápasu nepřesná. O poločase jsme kluky nabádali,aby se nenechali strhnout agresivní hrou domácích a aby nepřestávali hrát s tím,že góly určitě příjdou.

Druhý poločas jsme ale bohužel odstartovali špatně. Ve 48.minutě Šesták,který nebyl nikým atakován balón pouze vyboxoval k domácímu hráči,který balón hned vrátil do vápna a domácí útočník hlavou zakončil - 2:0. To pro nás byla studená sprcha. Poté jsme začali trochu zmatkovat a naše hra nebyla dobrá. Naštěstí ale v 69.minutě asi náš nejlepší hráč na hřišti Živný vystřelil z hranice vápna a trefil se přesně do míst,kam brankář nedosáhl - 2:1. Už jsme se dostávali do tlaku,ale bohužel hned za dvě minuty domácí využili další naší hrubku v obraně a domácí hráč vstřelil gól - 3:1. Po tomto obdrženém gólu už jsme nebyli schopní dostat se do nějaké vyložené šance ani když jsme zkusili hrát na tři útočníky. Domácí dobře bránili a nedovolili nám zápas zdramatizovat.

Z tohoto utkání jsem zklamaný jelikož domácí byli k poražení a nebýt naších chyb a nepřesné mušky,mohli jsme odjíždět s vítězstvím. Co mě ještě mrzí,tak to že jsme se nepochopitelně pouštěli do diskuzí jak s rozhodčím,tak s domácími hráči se kterými jsme se neustále strkali a občas to vypadalo i na pěsti. Tohle se nám stávat nesmí a musíme udržet nervy na uzdě.