Zápas: SK Mšeno dorost - TJ Sokol Luštěnice

Rozhodčí: Dohnal

Poločas 5 : 0

Branky: Ležal Luboš 3x, Janoušek, Klučina, Valenta

Sestava: Šesták(60. Gorol) - Šámal, Novák, Živný, Ležal Libor - Klučina, Kolumpek, Jelen, Petráni - Janoušek(60. Valenta), Ležal Luboš

V tomto utkání jsme hostili nováčka 1.A třídy Luštěnice. V tomto zápase jsme chtěli napravit dojem z předchozího zpackaného utkání s Pšovkou a již od začátku utkání jsme šli jasně za třemi body. Hned v úvodu utkání se po centru Luboše Ležala prosadil Janoušek - 1:0. Gól nás samozřejmě nabudil a tak jsme se i nadále hrnuli k hostující bráně. K vidění byli pěkné akce a i šance,které jsme dokázali proměňovat. Druhý gól vstřelil Klučina,který využil nedorozumění hostujícího obránce s brankářem - 2:0. Po tomto gólu jsme byli nadále aktivní a soupeře v podstatě k ničemu nepouštěli. Nadále jsme kontrolovali utkání a vytvářeli šance. Ve 34.minutě utekl hostující obraně Ležal a s chladnou hlavou zakončil do hostující svatyně - 3:0. Tento gól hosty položil a ve 40.minutě opět Ležal zakončil hlavou do míst,kam brankář nedosáhl - 4:0. Hned za minutu aktivně hrající Ležal vypíchl míč hostujícímu obránci a zakončil podél brankáře do sítě - 5:0. I když jsme si o přestávce řekli,že nepolevíme a budeme hrát nadále jako v prvním poločase,tak se bohužel nestalo. Kluci se asi nechali unést dosavadním výsledkem a ve druhém poločase nechali hrát hosty,kteří si začali vytvářet šance,které ale pochytal skvěle Gorol. A když se nám naskytla možnost vstřelit gól,tak Novák z penalty nechal vyniknout brankáře hostí. A tak přišel trest v podobě 2 obdržených gólů,kdy soupeř ztrestal naše chyby. Nakonec jsme ale přeci jen vstřelili ještě jeden gól a to když Valenta zakončil přesně svůj průnik - 6:2.

Kluci za zápas zaslouží pochvalu,ale také pokárání za druhý poločas,který z naší strany byl velmi špatný. Musíme se naučit podávat koncentrovaný výkon po celý zápas. Nesmí se nám stávat,že se necháme unést poločasovým výsledkem a myslet si,že je vyhráno.